Hry

Brány Skeldalu jsou klasickým krokovacím RPG ve stylu. Tři hrdinové povolaní rituálem Krow-Kane se ocitají na ostrově Rovenland, o němž se říká, že zde bohové odpočívali po té, co stvořili svět. Ti sice odešli, ostrov je však doposud prosycen jejich božskou silou, a právě tu kdosi mocný ve věži Skeldal čerpá v ohromném množství, které se chystá použít k otevření zakázané dimenze Zohar. Tomu musí hrdinové zabránit.

Brány Skeldalu: Pátý učedník je přímým pokračováním předchozího dílu v němž se student magické univerzity Engeor dostane do konfliktu s Wahargemem, jedním z hrdinů, kteří zachránili svět ve Skeldalu. Je odsunut do nejstrašlivějšího vězení v zemi, do bažin Korvi-Trikoli. Musí se vrátit a Wahargemovi se postavit. Druhý díl je kombinací adventury a RPG.

Brány Skeldalu: 7 Mágů se vrací ke kořenům žánru a nabízejí krokovací dungeon. Znovu se hrdinové vrátí na ostrov Rovenland

Brány Skeldalu lze zdarma stáhnout na stahuj.cz. Sedm Mágů lze zakoupit na App Store či Google Play, verzi pro PC pak na službě Steam. Sběratelská edice Sedmi mágů je k dostání na xzone.cz.